Članovi Upravnog odbora LAG-a Zagora na redovnoj sjednici održanoj 29. siječnja 2026. godine u Dugopolju, jednoglasno su donijeli Odluku o izmjeni LAG Natječaja za provedbu LRS LAG-a Zagora za razdoblje 2023.-2027. INT 1.1. “Jačanje lokalne poljoprivrede i proizvodnje hrane”.
Tekst Obrasca 1. – Prijavnog obrasca (v1.1) u okviru LAG natječaja za intervenciju 1.1. „Jačanje lokalne poljoprivrede i proizvodnje hrane“ za provedbu Lokalne razvojne strategije LAG-a Zagora za razdoblje 2023.-2027. , stavlja se izvan funkcije.
Tekst Obrasca 1. – Prijavnog obrasca (v1.2) u okviru LAG natječaja za intervenciju 1.1. „Jačanje lokalne poljoprivrede i proizvodnje hrane“ za provedbu Lokalne razvojne strategije LAG-a Zagora za razdoblje 2023.-2027. stavlja se u funkciju danom donošenja ove Odluke.
Izmjena Obrasca 1. (v1.1) odnosi se na stranicu 16. „Prag prolaznosti: 36“ koja se mijenja i u Obrascu 1. (v1.2) glasi: Prag prolaznosti: 38.
Tekst Obrasca 1. – Prijavnog obrasca (v1.2) u okviru LAG natječaja za intervenciju 1.1. „Jačanje lokalne poljoprivrede i proizvodnje hrane“ za provedbu Lokalne razvojne strategije LAG-a Zagora za razdoblje 2023.-2027. dostupan je OVDJE.
Odluka o izmjeni LAG Natječaja za provedbu LRS LAG-a Zagora za razdoblje 2023.-2027. INT 1.1. “Jačanje lokalne poljoprivrede i proizvodnje hrane” dostupna je OVDJE.